Omschrijving
Plan Pelmolenpad fase 1B – 81 duurzame woningen in Hoorn
Welkom in Pelmolenpad fase 1B in Hoorn: een eigentijdse woonwijk waar comfortabel wonen, duurzaamheid en stedelijke levendigheid samenkomen. In deze nieuwe, autoluwe wijk worden 81 moderne appartementen gerealiseerd, verdeeld over diverse woningtypes voor starters, stellen, gezinnen en doorstromers.
Hier woon je op een centrale locatie, dichtbij het historische centrum van Hoorn, winkels, horeca, recreatie, het Markermeer en het stadsstrand. Dankzij de ligging nabij station Hoorn en de A7 zijn steden als Amsterdam en Alkmaar uitstekend bereikbaar.
Een gevarieerd woningaanbod
Pelmolenpad fase 1B biedt een breed aanbod aan moderne appartementen, waaronder startersappartementen, 2-, 3- en 4-kamerappartementen, dubbellaagse woningen en penthouses. De woningen zijn ontworpen met oog voor comfort, licht en ruimte en beschikken over slimme indelingen, grote raampartijen en fijne buitenruimtes zoals een balkon, terras of dakterras.
Duurzaam en comfortabel wonen
Alle woningen zijn duurzaam gebouwd en voorzien van een energiezuinige WKO-installatie (Warmte Koude Opslag), comfortabele vloerverwarming en uitstekende isolatie. Dit zorgt voor een prettig binnenklimaat en lagere energielasten. Daarnaast beschikken de woongebouwen over een lift voor extra comfort.
Met de combinatie van modern wonen, een groene woonomgeving en alle voorzieningen dichtbij biedt Pelmolenpad fase 1B een unieke woonplek in Hoorn. Een plek waar je iedere dag thuiskomt met rust, ruimte en de stad altijd binnen handbereik.
Parkeren
Parkeren in de openbare ruimte is uitsluitend mogelijk met een parkeervergunning. De gemeente verstrekt echter geen parkeervergunning aan kopers van Pelmolenpad. Er zijn nog parkeerplaatsen beschikbaar in de parkeerhub, zolang de voorraad strekt. Bij een aantal woningen is een parkeerplaats al inbegrepen in de koopsom. Hiervoor verwijzen wij je graag naar de prijslijst op de projectwebsite van BPD.
Heb je interesse in een (extra) parkeerplaats? Geef dit dan aan bij de makelaar zodra je besluit een appartement te kopen. De koopsom voor een parkeerplaats bedraagt € 40.000,- inclusief btw.
Interesse?
Schrijf je nu in als geïnteresseerde via de projectwebsite. Hoe eerder je bent ingeschreven, hoe meer kans je maakt op een woning die past bij jouw woonwensen in Pelmolenpad fase 1B.
Kenmerken
-
Inschrijven
-
Status
In verkoop
-
Aantal bouwtypes
10
-
Aantal woningen
0 (0 beschikbaar)